chomiki

świnki morskie jak długo żyją

świnki morskie jak długo żyją

Świnka morska robi wspaniałe zwierzę z wielu powodów jednak jeden z najbardziej naglących powodów jest elastyczność, aby utrzymać psa na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Wielu ludzi jest pod wspólnym nieporozumieniem, że świnki morskie są zbyt śmierdząca być przechowywane w pomieszczeniach i jest to po prostu, że; nieporozumieniem.

Cel ten zostanie poruszony bardziej dogłębnie później jednak kolejny wielki powód, dla tych zwierząt jest to, że długość życia świnki morskiej jest dość długa i wszechstronny. Pozwala przyjrzeć się bliżej przy średniej długości życia świnek morskich, a także innych korzystnych cech o tej wspaniałej istoty.

Przegląd Oczekiwana długość życia

Większość ludzi, gdy zaczyna się robić badania na konkretnym zwierzęciem, którą zamierza nabyć zacząć od pytania, jak długo oczekuje się żyć i to nie różni się ze świnek morskich. W typowej sytuacji, można oczekiwać, że średnia długość życia świnki świnka trwać około pięciu lat, chociaż wiele świnki zostały zapisane, aby sprostać tak stara jak siedem!

w wieku czterech lat dla świnki morskiej jest również uważane za dość stary i nie jest niespotykane dla świnki morskiej, aby żyć tylko cztery lata, tak typowe oczekiwanie nie powinno być dla świnki morskiej oczekiwanej długości życia jest na ogół od czterech do siedmiu lat.

Czasami jest to ogromny upadek z potencjalnymi właścicielami ponieważ chcą zwierzę żyć znacznie dłużej niż tylko cztery lata. Pyta o długości świnki morskie życie jest czasem największym minusem dla świnki morskiej uzyskanie nowego domu, ponieważ niektórzy rodzice i indywidualni właściciele czują smutek potencjalnej utraty zwierzaka.

Jest strasznie nieszczęśliwa z powodu świnki morskiej jest doskonałym zwierzę, które wymaga nie tylko, ale również kocha interakcji człowieka. Są to istoty bardzo towarzyskie i mają bardzo łagodne usposobienie i zazwyczaj będzie pragnąć przywiązanie właściciela.

Ostatnim problemem do rozwiązania, gdy mówiąc o długości świnki życia jest to, że pomimo tego, że może to być krótki, istoty te wspaniałymi zwierzętami ze względu na fakt, że mają one poważnie niską gryzienie tendencję, co czyni je doskonałym i bezpieczne zwierzę mieć z dziećmi jak i osób starszych.

Świnki morskie są bardzo łatwe do paszy codziennie i trzymać bardzo niskie koszty żywności i zaopatrzenia, co sprawia, że ​​jest to idealne zwierzę też pomimo niskiej średniej długości życia Guinea pig.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s