psy

terriery – Plusy i minusy

Terrier – Plusy i minusy

Dlaczego powinieneś czy nie powinni wybierać Jack Russell terrier na Pet

teriery są jednymi z najbardziej popularnych psów na całym świecie. Istnieje około 7 różnych ras terierów, które osiągnęły 50 najlepszych popularności. Większość terriery są żywe, inteligentne i wesołe psy, kto będzie twoim najlepszym przyjacielem. Jack Russell Terrier staje się jednym z najbardziej popularnych ras terierów jako zwierzęta domowe.

Oni rzeczywiście hodowane jako psy myśliwskie lisa i na pewno mają silną ducha polowania, gdyż cieszyć świeżym powietrzu. Jeśli masz zamiar dostać Jack Russell Terrier trzeba dowiedzieć się o nich więcej, zwłaszcza ich osobowości. Podobnie jak wszystkie zwierzęta istnieje szereg zalet i wad do rozważenia przed podjęciem skoku.

Jack Russell dokona zwłaszcza wielkie zwierzę dla aktywnych właścicieli. Mają mnóstwo energii i robić najlepiej, gdzie mogą wchodzić w interakcje z właścicielami typu powietrzu. Gniazdo Russell teriery uważa się za jedną z najbardziej inteligentnych psów na świecie. Uczą się bardzo szybko i mają potencjał, aby dowiedzieć się wiele trudnych zadań. Muszą być odpowiednio przeszkoleni, aby uzyskać jak najwięcej z nich, chociaż nauczą się trochę na własną rękę.

Jack Russell Terrier ma dobrą reputację coraz wraz z dziećmi. zawsze wydają się być szczęśliwi, która ma pozytywny wpływ na dzieci. Kiedy złożyć interakcji, dzieci dobrze reagują na te wiązki energii. Ponieważ dzieci mają też mnóstwo energii są dobrze dogadują się z tymi zwierzętami i zwykle stają się nierozłączne.

Nawet jeśli mieszkasz w mieszkaniu lub domu na kółkach to nie znaczy, Jack Russell terrier nie będzie dobry pet dla Ciebie. Są one na tyle małe, więc wszelkie zasady pies nie wykluczają możliwości posiadania jednego, ale trzeba być w stanie podjąć je na zewnątrz często.

Kolejny plus z nich jest mały, to nie jedzą dużo, dlatego nie kosztują dużo, aby je nakarmić. Jack Russell teriery są dość wytrwałych pieski i nie wymagają żadnej specjalnej żywności lub leku, tylko upewnij się, karmić je dobrą dietę. Ich niewielki rozmiar pomaga również utrzymać je w czystości, jak kąpiel i mycie ich jest szybkie i łatwe.

Jedną z wad Jack Russell Terrier jest to, że nie są one dobrze dogadują się z innymi zwierzętami. Oni wydają się być agresywny z innymi psami, jak i innych zwierząt, zwłaszcza kotów. Jeśli masz inne zwierzęta warto dwa razy pomyśleć, zanim się jeden. Rozmawiałem z ludźmi, którzy twierdzą, że podniosły Jack Russella ze szczeniąt z innymi zwierzętami i mieli żadnych problemów.

Upewnij się, że terier zwierzę dostaje zewnątrz często tak, że może uciec część swojej energii i można zrobić trening z nimi. Nie należy przechowywać je ograniczać lub je ignorować, gdyż może to uczynić psa Jack Russell niezadowoleni, co może prowadzić do destrukcyjnych zachowań, a nawet może prowadzić do agresji w stosunku do ludzi.

Należy prawdopodobnie uzyskać Jack Russell jako szczenię tak że można trenować go do interakcji w prawidłowy sposób z rodziną. Są bardzo inteligentne pieski i zabierze do szkoleń, zwłaszcza gdy jego zrobione poprawnie. Zamiast starać się wymyślić plan treningowy na własną rękę, trzeba studiować profesjonalne książki czy filmy szkoleniowe przed próbą szkolić psa.

Problem z starając się to zrobić samemu jest to, że zazwyczaj na chybił trafił bo życie często staje na drodze, a dzieci zazwyczaj nie mają dyscypliny trenować poprawnie na własną rękę. Twój pies Jack Russell terrier ma tyle energii, że trzeba naprawdę odbije się na nich utrzymać ich uwagę na szkolenie. Chyba, że ​​masz dużo czasu na ćwiczenia i przeszkolenie należy prawdopodobnie nie myśleć o jedną jako zwierzę domowe. Naprawdę muszą być wykonywane codziennie, co pomoże również w ich szkolenie i posłuszeństwa.

Jack Russell Terrier może być doskonałym wyborem jako pies, jeśli szukasz szczęśliwy, aktywnego i kochającego zwierzaka. Upewnij się, że ty i twoja rodzina ma czas poświęcić na szkolenia i zapewnić dużo wysiłku. Zwykle będzie to dobre zwierzątko dla rodziny, która chce tylko jedno zwierzę. Jack Russell nie trzeba mieć żadnych specjalnych wymagań mieszkaniowych, co jest dobre, jeśli mieszkasz w mieszkaniu lub domu na telefon komórkowy. To również nie ma żadnych specjalnych wymagań żywieniowych. Teraz, gdy już uznane zarówno zalety i wady posiadania zwierzaka Jack Russell Terrier, myślę, że zgodzicie się, że będzie to doskonały wybór dla nowego zwierzaka.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s