psy

odrobaczanie psa lub szczeniaka

odrobaczanie psa lub szczeniaka

odrobaczanie psa lub szczeniaka jest wysoce zalecane, aby pozbyć się tych nieprzyjemnych małych pasożytów mimo wielu zasobów Rozmawialiśmy różnią się pod względem całkowitego czasu harmonogramu. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie szczenięta będą miały robaków jelitowych podczas ich życia. Poniżej jest sugerowana procedura odrobaczanie śledzić wszystkich swoich psów i szczeniąt.

W związku z tym jeden mały rzeczywistości jest prawdą, że wszystkie szczenięta należy odrobaczone agresywnie – od około trzech do czterech tygodni życia oraz leczenie powtarza się co 2 tygodnie w temperaturze 4, 6 i 8 tygodni życia. Jest to również dobry pomysł, aby kontynuować proces odrobaczanie na szczeniaka następnie co najmniej raz w miesiącu, aż szczeniak jest co najmniej 6 miesięcy.

Odrobaczanie Małe szczeniaki

* Rozpoczęcie leczenia w wieku 2 tygodni; powtórzyć raz na 4, 6 i 8 tygodni. Dla szczeniaka, który jest w grupie podwyższonego ryzyka, takich jak porzucone lub osierocone szczenię, również traktować szczeniaka w 10 i 12 tygodniu życia, a następnie co miesiąc aż szczeniak jest co najmniej 6 miesięcy. Następnie użyć lek prewencyjny serca robaka, który jest również skuteczny przeciwko glisty i tęgoryjce jak przepisane przez lekarza weterynarii.

odrobaczanie Pielęgniarstwo Tamy

* Traktuj ją równocześnie ze szczeniakami.

odrobaczanie nowonabytych zwierzęta

* Zakładając, że pies jest w dobrym zdrowiu, robak je natychmiast, po 2 tygodnie minęły, a następnie przestrzegać wszystkich zaleceń wymienionych powyżej.

Odrobaczanie Dorosłe psy

* regularnie leczyć te psy ze względów profilaktycznych. Również monitorować i eliminacji pasożytów w środowisku swojego zwierzaka.

Pies Odrobaczanie Harmonogram

Później, jako szczenię dojrzewa, jest to bardzo dobry pomysł, aby umieścić psa na heartworm leczenia prewencyjnego, który jest również skuteczny w leczeniu tęgoryjce, glisty i inne rodzaje robaków.

Tak więc będziesz wiedzieć, zainfekowane szczenięta rzucić obłymi i larw Tęgoryjec stale w ich odchodach. Później, gdy dzieje się szczenię kopania i bawić się w tym samym obszarze, w którym pooped wcześniej, będą następnie reinfeko- siebie. Jest bardzo dobrze wiedzieć, że glisty i tęgoryjce mogą być traktowane dość łatwo z dobrą jakością ogólną dewormer.

Jeśli Twój szczeniak czy pies mieszka w miejscu, gdzie narażenie na różnego rodzaju robaków jest bardzo duża to jest dobry pomysł, aby deworm psa lub szczeniaka co trzy do sześciu miesięcy w całym jej życiu tylko dlatego. Również ważne jest, jeśli twój pies zjada kupę od jakiegokolwiek zwierzęcia, które powinno być również traktowane przez tęgoryjce, glisty i tasiemce nawet co trzy miesiące.

Istnieje wiele innych rodzajów robaków, że pies może się zakazić się z takimi jak robaki Whip i tym podobne. Aby upewnić się, jakiego rodzaju robaka zarażenia zwierzę ma, trzeba będzie zająć psa (lub próbki kału od niego) do weterynarza dla kału egzaminu.

Jeśli masz psa lub psa i nie odrobaczone go w pewnym momencie należy skonsultować się z lekarzem weterynarii, aby uzyskać więcej informacji na temat odrobaczanie psa. Jeśli chcesz możesz śledzić sugerowany harmonogram nagrzewania wynosi wymienione powyżej. Jak zawsze, należy skontaktować się z lekarzem weterynarii na wszelkie pytania, które mogą mieć dotyczące odrobaczanie psa.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s