gady

Decydując się na żabę

Decydując się na żabę

Czy rozważa uzyskanie żaba jak następnego zwierzaka? Choć żaby mogą być doskonałym zwierzaki i może przynieść letnie radości w swoim życiu, istnieje kilka rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę przed zakupem żabę. Poprzez staranne zbadanie wady i zalety posiadania żaba domowych, można skuteczniej określić, czy jest to odpowiedni rodzaj zwierzakiem dla ciebie.

minusy Posiadanie żaba

Być może największą wadą posiadania żaba pET jest fakt, że wiele rodzajów dzikich żab stoją problemy z wyginięciem i ogólnego spadku liczby ludności. Ponieważ spadek ten jest w dużej mierze spowodowane działalnością człowieka, takich jak handel zwierząt, istotne jest, że tylko zakup tych żab, które nie występują problemy ludności. W ten sposób można mieć pewność, że nie przyczyniają się do upadku upadku tej konkretnej Frog rasy.

Inną wadą posiadania żaba PET jest fakt, że ich siedliska może być dość trudne do utrzymania w czystości i zdrowiu. Chociaż wymagania wilgotność, temperatura i oświetlenie są proste dla większości żab, wiele z nich jest bardzo wrażliwy na odpady i inne zanieczyszczenia w ich siedliskach. Dlatego trzeba zachować szczególną ostrożność o utrzymanie w czystości. Ważne jest również, aby utrzymać te szczególne potrzeby niewoli pamiętać, jeśli ktoś, kto lubi podróżować w sposób regularny, a to może być trudne, aby znaleźć kogoś do opieki nad żaby, gdy jesteś daleko.

Karmienie żaba może być również trudne przedsięwzięcie. W większości przypadków trzeba będzie obsłużyć owady karmić żaby. Jeśli jesteś wrażliwy, nie może korzystać z tej części własności żaby. Jeśli masz większy żaby, może nawet trzeba go karmić pinky myszy, które mogą być niepokojący proces, jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt.

Inną potencjalną wadą posiadania żaba jest jego długa żywotność. Chociaż miło jest wiedzieć, że zwierzę będzie prawdopodobnie od lat 4 do 15, a może nawet dłużej, ważne jest, aby pamiętać, że pacjent na bardzo długi zaangażowanie podczas przywieźć żaby domowych. Dlatego przed zakupem jeden w sklepie zoologicznym, upewnić jesteś przygotowany do opieki nad nim przez wiele lat.

Względy specjalne przy zakupie żaba

Ponadto z uwagi na potencjalne wady posiadania żaba, istnieje kilka innych rzeczy, które należy pamiętać przed przynosząc zdobycie gola. Przede wszystkim należy upewnić się zrobić wiele badań na temat poszczególnych gatunków kupuje. W ten sposób można być pewnym ustawiania siedlisko prawidłowo i można dostać wszystko skonfigurować, zanim wprowadzą nowego domu dla zwierząt.

Należy również wziąć pod uwagę wielkość żaby. Tylko dlatego, że żaba jest mała, to nie oznacza to pozostanie niewielka długo. Pamiętaj, aby zakupić odpowiednią wielkości siedlisko i sprzętu w celu dostosowania rozmiaru żaby teraz, jak iw przyszłości.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s