chomiki

klatka dla chomika – Opis i informacje

klatka dla chomika – Opis i informacje

Przegląd Habitrail OVO Loft Hamster Cage ma na celu zapewnienie Państwu opis i informacje o klatce. Ta klatka chomik jest jednym z wielu wydaniach OVO stworzonych przez Habitrail. W ciągu najbliższych kilku akapitach, będę dotykać od wymiarów produktów, listy pozycji, opisów i podkreślić kilka uwag zgłoszonych przez klientów, którzy kupili ten duży klatki chomika.

1. Wymiary Habitrail OVO Loft Hamster Cage

 • 69cm (27in) Długi
 • 30cm (12in) Szeroki
 • 25cm (10 cali) Wysokiej

2. Pozycje ujęte w tej chłodnej klatce chomika

 1. Główne bazy Area OVO Loft Cage
 2. Dwa duże Pomarańczowy Okna / Drzwi
 3. Cichy Habitrail Koło Ćwiczenia
 4. Matching Food Bowl
 5. Przytulne Hideaway
 6. Bidon
 7. Blokada złącza
 8. Loft Tektura Maze

3. Opis Habitrail OVO Loft chomika klatce

to klatki składają się z 8 pozycji wymienionych powyżej. Głównym obszarem, gdzie baza jest twój mały zwierzę może biegać swobodnie. Zaokrąglone rogi zapobiega żucia boków klatki. Dwa duże drzwi pozwala na łatwy dostęp do swojego zwierzaka, dzięki czemu będziesz miał łatwiej karmienia i zabawy z nim. Te łatwe drzwi wejściowe są zabezpieczone, co zapobiega się chomików, myszoskoczków i myszy przed ucieczką.

Podstawowe elementy, takie jak cichy koła Habitrail ćwiczeń, miski żywności i butelki wody są również przewidziane. Oznacza to, że nie ma potrzeby, aby je na własną rękę. Jest świetny stosunek jakości do ceny!

Habitrail zapewnia również labirynt Karton swoje zwierzęta do zbadania, a także żuć na nim.

Jeszcze nie przekonany jest to klatka, aby pomieścić swoje chomiki ? Zobaczmy kilka opinii klientów, którzy kupili Habitrail OVO Loft Hamster Cage.

4. Komentarze pochodzące od klientów, którzy kupili klatkę

Pozytywne:

właściciele chomików, którzy kupili klatkę kocham go, ponieważ jest bardzo przestronne i przestronne. Klatka jest bardzo bezpieczne, ponieważ rur są zabezpieczone za pomocą łączników blokujących

Moim zdaniem to ma dobry stosunek ceny do jakości. – Duża przestrzeń do niewielkiej cenie. Nie musisz się martwić, wióry wylewa się z klatki, gdy chomika nor z powodu jego wysokiej bazy.

Można także mieć jasny obraz chomiki biegające w klatce, ale także dając im wystarczająco dużo prywatności ze względu na górnej części klatki jest jasne, ale kolorowe

Ulepszenia być wykonane.

Krasnoludków chomiki mogą nie być w stanie wspiąć się pionowo w górę po schodach na miska żywności. Jest to dość strome dla nich i jest dość śliskie. To można łatwo rozwiązać poprzez umieszczenie innej misce żywności w klatce, gdzie zwierzęta mogą osiągnąć.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s