papugi

Jak rozweselić papugę

Jak rozweselić papugę

Śmiało – śmiech. Podobnie jak dzieci, ptaki konkretnej rasy wszystkie wyglądają bardzo podobnie. Sam styl pióro, samo wyrażenie, same dzioby, pazury same, same zęby … Dla niewprawnego oka, że ​​jest. Jednak każdy, kto spędził rok studiów ptaków dla życia, obserwując ich codziennie trochę emocji, wie, że ptaki rzeczywiście cierpi na depresję.
Tak więc, jeśli wciśnięty ptak jest opuszczony na wyciągnięcie ręki, w jaki sposób można ustawić go o doping? Gdy ptak uświadamia sobie, że został obarczony ciebie na towarzysza, masz swoją pracę wyciąć. Zapomnij antydepresanty. Zapomnij Dziurawiec pigułki Wort lub torebki herbaty. Zanim pojawi się zbyt głęboko w kwestii leczenia, jesteś pewna, że ​​ptak jest w depresji lub popełniłeś błędnej diagnozy? Co wzbudziło podejrzenia w pierwszej kolejności?

W zależności od rasy ptaka, oczywiście, może być w stanie samodzielnie zdiagnozować swój problem. Papugi może być doskonały w komunikacji swoich uczuć, często w najbardziej zdecydowanych warunkach. Nierozłączki są mniej szczegółowe na temat swoich uczuć. “Pretty Joey” i “Kto jest ślicznym chłopcem, a potem?” są wspólne sentymenty świata Budgie. Nieco mniej, niż pomocny, to musi być powiedziane. Jeśli podrzutek jest jednym z bardziej rozmowny ras, a następnie tak długo, jak to jest w stanie utrzymać sensowną rozmowę, dojrzały, może być dobrym kandydatem do terapii poznawczo-behawioralnej, lub CBT.

CBT mogą być szczególnie pomocne w przypadku nadużywania substancji lub zaburzeń odżywiania. Jeśli ptak jest wykazujące szczególną gorliwość dla nasion słonecznika lub niezdrowego zainteresowania mątwy, a następnie CBT jest na pewno warto spróbować. Chodzi o to, że ptak powinien zmienić sposób, w jaki myśli o swoich problemach i sposób, w jaki działa w odpowiedzi na świat wokół niej. Musisz wyjaśnić do ptaka, który, choć może nie być w stanie odebrać swoje problemy, przynajmniej możesz pomóc go zmienić sposób, w jaki myśli o nich. Wyjaśnij, że chcesz pomóc to zmienić swoje wzorce myślowe. Uwaga uważnie reakcję ptaka na swoje wyjaśnienia.

Niektóre ptaki rozwijać poczucie niskiej samooceny, co prowadzi do depresji. Czasami jest to spowodowane przez akty złośliwości lub wyzwiskami. Weź Bielik. Kto zdecydował się przyjąć tę rażąco nie politycznie poprawną nazwę ma wiele na sumieniu. To ptak narodowy Stanów Zjednoczonych Ameryki powinny być poddane takiemu wyzwiska jest niczym skandaliczne. Nic dziwnego więc, że depresja jest dość powszechne wśród B *** Eagles?

Sowy może być mądry, ale bardzo mądrości może być nieznośny ciężar, który prowadzi do ciężkiej depresji. Mówiąc wprost, nie sowa przestaje działać. Mamy tendencję do myślenia, że ​​tylko wyjść w nocy i spać przez cały dzień. Źle. Oni rzeczywiście coś przekąsić do jedzenia w nocy i szybkie czterdzieści mruga, ale za największą część dnia, robią dokumentów. Ciężkie stres wywołane przez przepracowanie, takich jak jest to dosyć często przyczyną depresji klinicznej, więc ptak na wyciągnięcie ręki jest równie prawdopodobny, aby nie być sowa.

Słowo o ostrożności. Technicznie rzecz biorąc, nie są tak naprawdę pozwoliło zachować sowę (w zależności od tego, gdzie mieszkasz, oczywiście), więc należy skontaktować się z władzami w sprawie legalności swojej pozycji. Można oczywiście twierdzić, że sowa rzeczywiście przyjął cię, ale ponownie sprawdzić, czy sowy może przyjmować ludzi.

Zakładając więc, że zrobiłeś odpowiednich testów, a ty zadowolony sobie, że naprawdę masz problem, jak rozweselić obniżony ptaka, jak należy zająć się nim? Żarty może działać w niektórych przypadkach, ale trzeba być wrażliwym na uczucia ptaka. Brak Żarty kurczaka. Powtórz, żadnych dowcipów kurczak. Mogą one spowodować zwiększenie chichot wśród indyków, ale w ogóle, to najlepiej, aby uniknąć ich całkowicie.

Jeśli myślisz siedzieć je przed telewizorem, to powszechnie wiadomo, że Robins mają awersję do “The Simpsons”. Oni chętnie oglądać całą serię “Przyjaciele”, ale na ogół są one dość wybredna. W końcu może się okazać, że ptak jest tak przygnębiony, że nic nie będzie dopingować go na tym etapie. Wystarczy dać mu dużo miłości i uwagi, dużo cierpliwości i zrozumienia, i, oczywiście, dużo odpoczynku i we właściwym czasie, należy znaleźć go z powrotem do dawnego siebie. Zabieg ten pracuje z ludźmi, też.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s