Uncategorized

Posiadanie wydry

Posiadanie wydry

Może się wydawać, modne właścicielem egzotyczne zwierzę, ale posiadanie wydry jako zwierzę jest nielegalne w większości miejscowościach bez zezwolenia. Są one uważane za dzikie zwierzęta i mają wymagania, które są odmienne od przeciętnego gospodarstwa domowego zwierzaka.

powody, aby nie posiadać wydry

Jeśli rozważa ubieganie się o pozwolenie na wydrę właścicielem zwierzaka, oto kilka powodów, dla których nie chce. Oczywiście, jeśli pracujesz w zoo lub w sanktuarium dzikiej przyrody, a te powody nie dotyczy ciebie tyle.

Wydry Ugryź

wydry mają bardzo ostre zęby, i gryzą.

Wydry Spray

wydry mają zapach piżmowy i spray bardzo podobnie jak w sprayu skunksa. Na pewno nie są to zwierzęta wewnątrz.

Wydry są Nocturnal

Lubią polować na jedzenie w nocy, a ostatni dźwięk trzeba nocą, kiedy próbujesz sen jest to, że wydry kąpieli w swoim basenie.

Wydry muszą być w pobliżu rzeki

Wydry lubią polować na ryby w rzece i można jeść dużo Żywność w ciągu dnia. Szanse są, nie mają bezpieczny dostęp do rzeki.

Wydry Dowiedz Survival Skills od matki

Wydry muszą nauczyć się, jak przetrwać z ich matką. Ich matka uczy ich tych umiejętności do 18 miesiąca życia.

W trosce o wydry

Po uzyskaniu zezwolenia dla wydry, istnieją pewne szczególne wymagania, które trzeba będzie wziąć pod uwagę.

Woda do kąpieli i żywności

Wydry spędzają większość swojego czasu w wodzie. Lubią żyć w bardzo zimnej wodzie, a oni mają wysokie tempo przemiany materii, aby chronić je przed zimnem. Mogą nawet wstrzymać oddech pod wodą przez 10 minut. Są zabawy stworzeń, które lubią polować na ryby i jeść dużo skorupiaki, żaby, jeżowców i bezkręgowców.

Jednakże, ponieważ jesteś utrzymując je w nienaturalnej obudowy, te produkty będą musiały być wprowadzone. Wydry jedzą 15-25 procent ich masy ciała na dobę, a to już dużo ryb. W naturze, mogą spędzić do pięciu godzin dziennie, polowanie na jedzenie. Mogą rozwijać się 100 funtów wagi, więc plan na dostarczaniu ich z dużą ilością jedzenia każdego dnia.

godowym Zachowanie

Wydry może stać się bardzo agresywne w godów więc trzeba się upewnić, że zwierzęta domowe i inne zwierzęta nie są w pobliżu, ponieważ wydry będą przeciągnij zwierzę do wody i jeść.

przez co oznacza, że ​​uzyskał dziecka wydry i chce podnieść go samodzielnie (nie zbliżać wydry dorosłych) można zobaczyć, że jest więcej do opieki nad wydry domowych niż na pierwszy rzut oka. Dla własnego dobra i dobra wydry, dlaczego nie oddać go w ręce władz, którzy będą wiedzieli, co z nim zrobić dla jego przetrwania.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s