kanarki · papugi

wykładzina podłoze do klatki papugi i kanarka

wykładzina podłoze do klatki papugi i kanarka

To pytanie zawsze wydaje się zawsze na czasie, gdy miłośnicy ptaków po prostu zacząć w zakresie opieki i trzymania ich pierzastych przyjaciół. Co klatka wkładka jest najlepiej użyć? Jaki jest najtańszy sposób, i która jest najbezpieczniejsza? Istnieje tak wiele produktów (troche mylące), które mogą z pewnością doprowadzi Cię w niejasne, nie wspominając, potencjalnie niebezpieczne, kierunki. Załóżmy oddzielić fakty od fikcji.
Po pierwsze decydując, jakiego rodzaju wykładziny użyć, należy rozważyć swoją klatkę.
Czy tacy dziwny kształt? Czy twoja klatka posiada ruszt aby zapobiec swojego ptaka śledzenie wokół dolnej? Czy ptak osiągnie dno, nawet z rusztu? Odpowiedzi na te pytania pomogą ustalić, jakiego rodzaju wykładziny jest najlepsza w danej sytuacji. Chcesz wybrać wkładkę, która może być łatwo sprawdzone, jako zmianę w swoich ptaków odchody mogą być wskaźnikiem choroby. Chcesz wybrać produkt, który pozwoli łatwo zrozumieć konsystencja, kolor, kształt i ilość odchodów. Warto również wkładkę, która będzie łatwa do utrzymania, i nie pozwoli odchody, woda lub inne substancje niechlujny przenikać i powodować potencjalne problemy pleśni.

Wspólne podściółka na rynku w dzisiejszych czasach to:
Corn Cob Pościel natomiast często sprzedawane dla zwierząt i ptaków, w szczególności, może to spowodować zagrożenie wtedy bardziej zaszkodzić. Ponieważ jest to pochłaniający można łatwo formować. Pył, który przychodzi wraz z kolby kukurydzy ma również potencjał, aby stworzyć problemy z oddychaniem we wrażliwych ptaków. Jeśli ptak ma żadnego dostępu do jego dolnej części klatki wcale, kolby kukurydzy mogą stanowić zagrożenie, jeśli przypadkowo połyka ptaka nic z tego.

Skorupa orzecha włoskiego są innego rodzaju pościel, która jest łatwa do zdobycia, a na takim czy innym czasie został rekomendowany jako OK dla ptaków. Skorupa orzecha włoskiego po zjedzeniu mogą podrażniać i rozpalać narządów, powodując dyskomfort, a nawet uszkodzenia wewnętrzne. Skorupa orzecha włoskiego nie są zalecane dla avians.

Cedr Wióry mogą zawierać składniki i naturalne oleje, które są toksyczne dla ptaków. Ich grube aromat może powodować dyskomfort dróg oddechowych, powodując objawy alergiczne i podrażnienia przewodu pokarmowego. Każdy rodzaj golenia nie jest również idealnym miejscem dla “broody” lub “Nesty” samic.

Wióry sosnowe przeciwieństwie cedru nie są toksyczne i dość często stosowany jako materiał gniazdowania ptaków. Proponujemy za pomocą wióry sosnowe materiału gniazdowania, ale ptaki nie klatce normalne wkładka do klatki. Odpady mogą zwiększyć hormonalne dla kobiet przed papugi zwłaszcza jeśli mogą one mieć dostęp do wiórów. Jeśli jeść, przycinanie zderzanie jest kolejnym problemem. Jeśli ptak jest kąpiący, Odpady nie są zalecane, ponieważ mogą łatwo zebrać pleśni.

Kitty Miot Słyszałem o kilku właścicieli korzystających z kotek śmieci na dnie klatki ptaków. Współczynnik kurz, który jest związany z miotu spokoju sprawia, że ​​korzystanie Kitty Litter ogromny problem. Miot zbicie zawiera składniki, aby puchnąć śmieci, czasem dziesięć razy jego normalnej wielkości, więc w przypadku połknięcia stwarza ogromne zagrożenie dla zdrowia Twojego ptaka.

Produkty Papier jest pozornie dookoła zwycięzcą, jeśli chodzi o wkładki klatce. Łatwe do zdobycia (słyszałem właściciele coraz ich papier z sąsiadami, zakup rolek końcowych z ich lokalnej gazety, i wszystko pomiędzy!) Prasa jest prawdopodobnie najczęściej stosowane wkładki. W Stanach Zjednoczonych, wszystkie gazety użyciu tuszu na bazie soi, więc jej bezpieczne dla ptaków w przypadku, gdy ma dostęp do dolnej części klatki. Faktycznie, atrament na bazie soi mówi się, że mają właściwości antybakteryjne, więc jest to zdrowy sposób na linii klatki i odeprzeć niepożądanych bakterii. Posiada również cienki ryzyko formowania, i jest łatwy do czyszczenia.

Łapacze Cage kolejny Ptak bezpieczną alternatywą na rynku, które zostały ostatnio coraz wiele pochwał. Są lekko woskowane, niestandardowe wielkości kawałki papieru sprzedawane w arkuszach rozmiaru swojego wyboru. Portfel obsłudze alternatywą dla papieru, sprawiają, że sprzątanie klatki łatwe i bezbolesne. Łapacze klatka, jak papier, port małą możliwość pleśni i daje niewiele okazji do niepożądanych bakterii jątrzyć.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s