koty

objawy, po których rozpoznasz że Twój kot jest chory

objawy, po których rozpoznasz że Twój kot jest chory

Upewniwszy Twój kot jest zdrowy i znając objawy kiedy zachorują jest bardzo ważne. Jest najlepszym sposobem na to jest, aby zwracać szczególną uwagę na zachowanie kotów i gdy wiadomo, kiedy działają one inaczej. Może okazać się, że nie są jedzenia jak kiedyś, a może oni mają problemy przejściu do łazienki. Ale zwykle nie będzie oznak, że można oglądać za to pozwoli Ci wiedzieć, że są chorzy. Znając swoje koty to najważniejsza rzecz, bo jeśli masz kota, który jest aktywny i jeden dzień wydają się nie chce nic robić, czego potrzeba, aby oglądać je i sprawdzić, czy nie wydaje się być coś nie tak.

Jeśli twój kot ma problemy z wymiotami i utrata masy ciała mogą to być pierwsze oznaki, że kot może mieć cukrzycę i to musi być sprawdzone przez Twój weterynarz. Byłoby łatwiej, jeśli twój kot może po prostu powiedzieć, kiedy czują się źle, ale trzeba mieć na poszukiwania czegoś niewłaściwego, dzięki czemu można je traktować gdy coś powstaje. Ponadto, jeśli kot problemy zmierza w kuwecie może być zakażenie dróg moczowych, które mogą być leczone z medycyną.

Warto również sprawdzić tam futra i upewnij się, że nie widać żadnych futer stracenia, ponieważ może to być znak, że coś jest nie tak. Również chcesz sprawdzić tam nos i oczy, aby zobaczyć czy jest jakiś drenaż, który wydaje niezwykłe.

Pamiętaj, że musisz być świadomy swojego zachowania kotów i sprawdzić je pod kątem objawów choroby, jeśli dzięki czemu można mieć pewność, że kot żyje długie i zdrowe życie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s