papugi

Osobowość papugi

Osobowość papugi

Nimfy z reguły są bardzo dobrze zachowywała się podczas przenoszenia lub gdy sam przez długie okresy czasu. Choć każda ptak ugryzie, jeśli czują się zagrożone, jest to rzadkie dla nimfy, aby wyświetlić takie agresje. Jak wspomniano wcześniej w tym artykule nimfy są najczęściej gotów przytulić swoich ludzkich partnerów i rzeczywiście pragną tego rodzaju uwagi w niektórych przypadkach.
Są one również bardzo dobry z dziećmi. Jedyny problem z nimfy i dzieci jest to, że często dzieci nie zdają sobie sprawy, jak kruche jest ptak i często boli je bardzo źle, a nawet zabić je przy stosowaniu zbyt szorstko.

Nimfy są rzadko Moody lub głęboko hartowanego. Będą gryźć jak każdy ptak, kiedy czują się zagrożone lub defensywny, ale gryzą w przeważającej części jest nieszkodliwe. Przypuszczam, że dla małego dziecka, może to boli trochę więcej, ale dla większości wszystkich dorosłych strach przed ukąszeniem będą gorsze niż ugryzienie powinien nigdy być ugryziony przez jednego.

Kompaktowe rozmiary
Jedną z największych zalet posiadania papugę Pierwszym z nich jest niski koszt ich i ich up-keep mieszkaniowych. Ponieważ zwykle nie większe niż pięść przeciętnego człowieka, nawet małe i średniej wielkości klatki jest wystarczająco dużo miejsca dla nich żyć. To z kolei przekłada się na mniejszą drukiem stóp rozmiar klatka jest potrzebne do umieszczenia w domu. Dla wielu nowych właścicieli ta część własności nie świcie na nich, dopóki oni dostać ptaka do domu i dowiedzieć się, trzeba umieścić klatkę gdzieś.
Oczywiście jest mniejszy ptak oznacza, że ​​mniej jeść i pić mniej wody. To z kolei oznacza, że ​​sprawiają mniej bałagan z ich pożywienia i wody. Jednak kolejny plus dla właściciela neofita ptaków. Duże papugi mają duże apetyty i często te drobiazgowe i będą z pewnością sprawi większy bałagan z pożywienia i wody.

Podsumowanie
Ja muszę powiedzieć, że spośród wszystkich papug wierzę nimfa jest najbardziej powszechnie akceptowane jako nowi właściciele ptaków pierwszego papuga. Dodajmy do tego, że nawet zrobić dobry “upgrade” niejako na Budgie i papużki właścicieli. Są plusy i minusy do wszelkich gatunków ptaków, ale w przeważającej części plusy daleko zważyć zalety jeśli chodzi o Nimfa własności.
Papugi były trzymane w niewoli przez długi czas, ale tylko papugi nimfy i przystosowały się do niej tak dobrze. Większe papugi wiele z nich zostały złowione w środowisku naturalnym i może być bardzo kłopotliwe do czynienia od dłuższego czasu i prawdopodobnie przez cały czas masz je. Nimfy nawet rodzic karmione nich to absolutne najłatwiej dostać się wraz z gatunków papug. Gorąco polecam papugę do każdego właściciela ptaków lub szczególnie po raz pierwszy właściciel papugi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s