koty

dlaczego koty wyją nocą

dlaczego koty wyją nocą

Słysząc kota lub kota sąsiada, wyjącego w nocy może być przerażającym doświadczeniem. Jest taki pisk hałasu, że sprawia mi pozwijane krwi. Brzmi to tak, jakby ktoś jest zamordowany, boleśnie. I dlaczego jest to w nocy, kiedy można się spodziewać, aby Twój kot śpi w nogach łóżka lub we własnym łóżku.

Koty wyje z wielu powodów. Zrozumienie tych powodów może pomóc dowiedzieć się, jak zatrzymać ten piekielny hałas, zanim twój sąsiad wykonuje swoje zagrożenie “coś z tym zrobić”.

Najpopularniejszym powodem koty wyć dlatego, że szukasz partnera. A większość tom-koty nie są wybredne, a nawet wierny. Każda kotka, która jest na ciepło i nie za daleko jest jeden chce. I nie może być zadowolony z tylko jedną kobietę. Toms może i zrobi niemal wszystko, by dostać się do kota w ciepło, w tym zgrywania drzwi ekranu na strzępy.

Ale nie sądzę, że kotka jest biernym partnerem czeka na tomy roamingu. Kot w ciepło zaskoczy Cię w sposób, ona będzie wykonywać na odległość, a ona będzie podróżować znaleźć partnera lub partnerów, aby pasowały. I można oczekiwać, że kotka do yowl jak dobrze, zwłaszcza jeśli ona wyczuwa Tom-cat w pobliżu.

Samiec kot ma kolce na jego penisa, które są do przyjęcia, że ​​powodują kobiet owulacja. Jako samiec wycofuje samica będzie wyć.

Koty będą również yowl jeśli są one w obronie swojego terytorium. Jeśli dziwny kot błąka się, zwłaszcza jeśli są kobiety dookoła, Toma-cat spróbuje go odstraszyć poprzez głośny pisk dźwięki. Jeśli to nie zadziała, to walka kotów może wystąpić co stworzy jeszcze głośniej zamieszanie. Koty będą walczyć i starać się zranić żadnego dziwnego kota w okolicy i yowling i krzyczy wystarczy obudzić zmarłych.

Innym powodem wycie, które muszą być badane jest, czy kot jest w bólu. Jeśli zauważysz krew lub kota w oczywisty dyskomfort, należy zadzwonić do weterynarza. Bądź bardzo ostrożny w podniesieniu kota, jak jesteś w niebezpieczeństwie ugryzieniu lub po głębokie rysy zadane. Proponuję siedząc na podłodze z ręcznikiem na kolanach i rozmawiać łagodnie do kota, pozwalając mu przyjść do siebie. Jeśli masz silną więź ze swoim kotem, to ufam Ci dbać o niego. Keep it owinięte w ręcznik podczas oddawania go w nośniku kota.

Jeśli twój kot yowls w nocy, ponieważ szuka partnera, że ​​to wykastrowane lub wysterylizowana. Spowoduje to zatrzymanie skłonności do wędrowania. Jeśli to jest kot sąsiedztwa, która czyni cały szum, spróbuj przekręcenie węża lub zraszaczy na nim lub grzechotanie puszkę pełną kulki. Jeżeli uda Ci się na tyle blisko, że jest. Chciałbym również zasugerować, jeśli kot nie został zmieniony, należy upewnić się, że drzwi i okna są zamknięte, więc nie może wydostać się na zewnątrz.

Dlaczego koty yowl w nocy? Nie wiem, z jakiegokolwiek powodu naukowej. Być może to dlatego, że jest ciszej, nie tak wielu ludzi i ruch wokół. Może koty czują się bezpieczniej w ciemności. Może koty, podobnie jak niektórych nastolatków, jak ucieka i wraca się nikt nie wiedząc. Ja wiem, że jestem bardzo zadowolony, że mieszkają w wiejskiej okolicy i jestem nie mogli spać przez koty z sąsiedztwa o głośną imprezę obok.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s