kanarki

kanarki – przewodnik – hodowla, pielęgnacja, wychowanie

kanarki – przewodnik – hodowla, pielęgnacja, wychowanie

Kanarki to są piękne ptaki śpiewające, które stały się częstym zwierzę w dzisiejszym świecie. Przez wieki ludzie doceniają tego ptaka na jego zdolność śpiewu. Dziki ptak na jej początków, należały one do obszarów o Wyspy Kanaryjskie, Azory i Madera. Zatem, ptak zyskał swoją nazwę, jak kanarek. Ze względu na swoje niesamowite umiejętności wokalnych, były udomowione początek w 1600. Hodowla tych ptaków stało się hobby dla niektórych i to zawód dla innych. Ludzie są zaczarowani przez ich melodii, zwłaszcza u samców ptaków, którzy są te, które mogą przenosić piękną melodię. Rozpoczęte najpierw jako hobby High Society, kanarki w końcu stała się popularna dla zwykłego człowieka, jak również.

Kanarki są w różnych kolorach, takich jak pomarańczowy, brązowy, biały, czarny, żółty i czerwony. Mogą one być hodowane być w różnych kolorach, a czasami nawet są hodowane na podstawie ich schematów dźwiękowych. Czasem znalezienie kanarka, że ​​potrafi śpiewać najpiękniejsze skomplikowane melodie stały się czymś w rodzaju konkursu. Nawet dzisiaj, istnieje wiele pokazy ptaków na świecie, gdzie właściciele Kanaryjskie niech ich ptaki rywalizować w konkursie śpiewu.
kanarków hodowlanych bywa to trudne wyzwanie, ponieważ trudno jest określić płeć kanarków, który jest kluczowym elementem, aby zobaczyć, czy ptak śpiewa, czy nie. Warunki hodowlane muszą być optymalne, jak również. Są najlepiej być hodowane z jedną parą na klatce. klatki dla ptaków, takich jak podwójne klatkach hodowcy lub wolierze klatkach, wraz ze skrzynek lęgowych i materiałów gniazdowania, wydają się być idealne środowisko do hodowli. Początkowo wymaga, aby wprowadzone do siebie. Gdy są one postrzegane samiec próbuje wyhodować z kobietą, to jest idealny, aby umieścić je razem w jednej klatce.

W okresie lęgowym, upewnij się, że kanarki otrzymujesz najlepszą odżywiania, ponieważ mogą one dostać. Rzeczy, takich jak kości mątwy, brokuły, jabłka, jajka na twardo i chleb są wielkie, aby pomóc uzupełnić wszelkie niedobory żywieniowe matka może mieć w tym okresie. Z dobrego odżywiania i ochrony środowiska, cały proces powinien iść gładko.
Matka zazwyczaj określa cztery do pięciu jaj i spędza cztery do pięciu tygodni do inkubacji gniazdo. Rolą ojca jest doprowadzenie do żywności i pasz matkę. Tym razem znowu, dobre odżywianie jest idealna dla ptaków. Pamiętaj, aby zostawić dużo jedzenia w podwójnej klatce hodowcy lub woliera klatki. Po pierwszej rundzie hodowli, para może przejść do drugiej rundy. Młode ptaki powinny być oddzielone partycji, na podwójnych klatek hodowlanych lub nawet oddzielić je do innej klatki, tak że mogą bezpiecznie rozwijać.

Jak dorosną, melodie niosą zaciekawić wszystkich dookoła. Zawsze tendencję uważnie kanarków, ponieważ nie są ptaki, które lubią być traktowane dużo. Jeśli stoją na twojej strony, to możesz być pewien, że ufam Ci dużo. Ostatecznie, kanarki są najlepsze zwierzę mieć jeśli cieszyć się piękną muzykę i hodowlanych ich może być również wspaniałym doświadczeniem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s