koty · psy

Koszt – Ile będą kosztować Psy a ile Koty?

Koszt – Ile będą kosztować Psy a ile Koty?

Psy: Średni koszt psa waha się i zazwyczaj zależy od ich wielkości. Większe psy takie jak owczarków niemieckich będzie wymagać więcej żywności do jedzenia, podczas gdy mniejsze szczenięta lubią Maltipoo potrzebują znacznie mniej. Im więcej żywności kupisz, tym droższa staje. Pozostałe koszty pies może obejmować leki pcheł, zabawki do żucia, przewód pokrywa do ochrony przewodów elektrycznych, a nowy błyszczące buty jeśli się żuć up! Jeśli twój pies nie jest nocnik wyszkolonych na zewnątrz, klocki pee może kosztować pieniądze, jak również.

Koty: Koszty Cat to sucha karma, leki pcheł Kuwety z młodymi (chyba, że ​​pozwalasz kota na zewnątrz cały czas) i ewentualnie kul włosowych leki, jeśli walczą uzyskanie kul włosowych w górę. Koty najczęściej niż nie nie mają kłopotów z hairballs ponieważ suche pokarmy mają specyficzny składnik pomóc smarować włosy. Nie należy również zapominać, drapiąc stanowisk dla kotów do zera, słupki kosztować znacznie mniej niż meble!

Wniosek: Oba koty i psy wymagają pieniędzy, aby zająć, jest ktoś zaskoczony? Psy mogą kosztować więcej, jeśli uzyska większy rasy.
Proszę bardzo! Są pozytywy i negatywy do posiadania pies lub kota. Każdy z nich pochodzą z własnej unikalny zestaw problemów, ale jeśli jesteś w stanie spojrzeć obok nich i wybrać zwierzę, które ma osobowość, która ściśle odpowiada własną rękę, myślę, że decyzja nie będzie żałować.
Można też po prostu oba. Psy i koty mieszkające razem … co za szalona myśl, ale jest to możliwe. Robię to!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s