psy

Pies nie oddaje moczu? – 5 powodów, dlaczego tak się dzieje

Pies nie oddaje moczu? – 5 powodów, dlaczego tak się dzieje

Martwisz się, bo zauważył, że pies jest wysiłku, aby oddać mocz, czy nie sikać w ogóle? Należy wziąć pod uwagę to pies nie oddawanie moczu jako bardzo poważny objaw, który należy zająć się natychmiast. Nieleczony, może być śmiertelne. Zabrać psa do weterynarza, aby dowiedzieć się, co może być przyczyną problemu. Są szanse, lekarz weterynarii będzie zdiagnozować jedną z tych 5 możliwych przyczyn problemów moczowego psa.

Czy masz wysterylizowane męski psa ? Jeśli chodzi o starych psów, trudności w oddawaniu moczu może być ze względu na problemy prostaty. Jak wysterylizowane samce psów wieku, ich prostata staje się większy. Gruczoł krokowy otacza cewkę moczową i zaczyna naciskać na cewkę moczową i spowalnia lub zatrzymuje przepływ moczu. Zakażenia gruczołu krokowego może być również przyczyną zakażenia, ponieważ powodują gruczoł puchnąć.

moczowego kamienie może być przyczyną pies nie oddawanie moczu, ponieważ blokują przepływ moczu. Moczowego kamienie są bardziej powszechne u mężczyzn, ponieważ ich urethras są węższe. Niektóre kamienie moczowe tworzą jeśli pies nie jest wystarczająco dużo wody do picia, dlatego upewnij się wody miskę Twojego psa jest zawsze pełen świeżych przefiltrowanej wody.

moczowego kamienie są wykonane z magnezu więc dać psu surowe, nieprzetworzone jedzenie która jest uboga w magnez, aby zapobiec tworzeniu się kamieni. Również dać psu homeopatycznym, aby zapobiec kamieni moczowych. Leki homeopatyczne utrzymania zdrowego pęcherza, dróg moczowych, a przepływ moczu.

W młodych i starych trudności psa oddawania moczu może być spowodowane przez psiego zakażenia dróg moczowych . Zakażenia układu moczowego może powodować skurcze w cewce moczowej, zwężenie otworu i utrudniając moczu przejść. W profilaktyce i leczeniu infekcji dróg moczowych, dać psu homeopatycznym. Leki homeopatyczne mogą zabić bakterie delikatnie i naturalnie, dzięki czemu nie trzeba się martwić o żadnych skutków ubocznych.

A guza w drogach moczowych może być przyczyną Twojego psa nie oddawaniu moczu, ale to jest rzadkim problemem. Lekarz weterynarii wykona niezbędne badania i testy w celu określenia, czy guz jest przyczyną objawów psa.

Czasami w starym trudności psa oddawania moczu może być oznaką osłabionych mięśni pęcherza . Osłabione mięśnie pęcherza może sprawić, że trudno starego psa, aby opróżnić pęcherz.

5 Przyczyny pies nie oddawania moczu

  1. Unnuetered mężczyzna pies z problemami prostaty;
  2. moczowego kamienie;
  3. Canine zakażenie dróg moczowych;
  4. Tumor w drogach oddechowych;
  5. Osłabione mięśnie pęcherza

Nie masz go, 5 powodów, dla przyczynach swojego psa nie oddawania moczu. Aby określić przyczynę, trzeba zabrać psa do weterynarza, aby uzyskać kilka testów. Lekarz weterynarii podejmie decyzję w sprawie planu leczenia, ale jeśli chcesz uniknąć podając swoje leki psa, należy skonsultować się z lekarzem weterynarii na temat korzystania z naturalną, homeopatyczny.

Leki homeopatyczne są w 100% bezpieczne i delikatne. Nawet jeśli nie zdecyduje się na konwencjonalnej metody leczenia, homeopatycznym może pomóc psu osiągnięcia trwałego ożywienia i uzdrowienia. W przeciwieństwie do antybiotyków i sterydów, leki homeopatyczne są bezpieczne dać w sposób ciągły w celu wzmocnienia systemu dróg moczowych psa i zatrzymać przyczynę pies nie oddawania moczu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s