koty · psy

Psy czy Koty jako zwierzęta domowe – Jakie zwierzę jest dla Ciebie?

Psy czy Koty jako zwierzęta domowe – Jakie zwierzę jest dla Ciebie?

pies lub kot, który jest dla mnie odpowiedni? Dowiedz się pozytywy i negatywy.
Zwierzę psy lub koty, zarówno tych zwierząt są popularne dostępne dla nas do wyboru, ale które zwierzę jest odpowiednia dla Ciebie? Koty i psy są bardzo polarne przeciwieństwa się od siebie, od osobowości, które wykonują, do maniery są na zewnątrz wyświetlacza, a jeśli chcesz, aby określić, jakie zwierzę jest właśnie dla Ciebie, to musimy nauczyć się więcej informacji na temat tych niesamowitych zwierząt.
Żyłem z psów i kotów przez długi czas, przyczyniając się do podniesienia ich od najmłodszych lat i ostatecznie w pełni rozwinięte dorosłych, więc rozumiem wady i zalety każdego z nich trzyma. Dla własnego dobra, mam zamiar wymienić te pozytywy i negatywy z mojego osobistego doświadczenia, które, miejmy nadzieję, pozwalają odpowiedzieć na pytanie: “Czy pies lub kot prawo domowych dla mnie?”

Zachowanie kotów i psów – Jak Kochać te zwierzeta?

Plusy dla psów: Psy zawsze wydają się być szczęśliwym, bez względu na okoliczności. Tak długo, jak kupił szczeniaka w młodym wieku i dał im dużo miłości, ponieważ dorastałem, to postawa psa powinna być zabawa i miłować się, i to jest dokładnie to, co właściciele chcą. Psy są kochający, wierny, i są po prostu zabawne, aby po prostu być w pobliżu. W rzeczywistości, nie sądzę, jest to możliwe dla psów czuć inną emocję oprócz radości! No, ale także poczucie winy, gdy robią coś złego, ale poza tym, że psy są stale przepełnione pozytywności i jest absolutnie zakaźne w czasach. Wyobraźmy sobie męczącym dniu w pracy, wraca do domu i plopping się na kanapie, a następnie zostaliśmy przywitani przez szczęśliwym zwierzęcego towarzysza, który chce niczego więcej niż cię rozweselić. Aw, jak miło z nich!

Wady dla psów: Jednak psy czasami może zbyt ubogiego za uwagę. Może po tym długim dniu pracy, to zamiast wrócić do domu i odpocząć, bez żadnej przerwy, ale pies może nadal próbować zdusić za pat na plecach. Psy mają również tendencję do zazdrosny nad innymi zwierzętami, które są podane wszelkie formy uwagi, a może zemsty, jeśli nie zapewniają taką samą ilość miłości do nich. Miałem pudla że sikać w niepożądanych miejscach wiedząc, że to źle, ale zrobił to tak czy inaczej, bo ona ma zły lub zazdrosny. To był jeden zły pies. Nie wszystkie psy mają taki nieprzyjemny charakterystyczny, jednak.

Plusy dla kotów: W przeciwieństwie do psów, koty mają więcej niż jednej emocji! Są one również znacznie bardziej niezależne i konserwatywna. Koty zawsze będzie miał słabość do ich właścicieli, ale oni wybrać, aby pokazać je tylko wtedy, gdy jesteś w nastroju. Kot może obudzić po krótkim odpoczynku i spontanicznie myśleć: “Cóż, czuję się trochę uwagi teraz”, a oni podchodzą do ciebie i rozpocząć ocieranie się nogami jednocześnie mrucząc. To wtedy wiesz, że kot jest w dobrym nastroju, gdy brzmią jak silniki samochodowe miniaturowych.
Potem są inne czasy, kiedy spróbujesz je pogłaskać, a kot będzie po prostu tak: “. Tak, niezależnie, dzięki Chyba” A kot jest w bardzo leniwym nastroju i będzie odmówić odpowiedzi na cokolwiek robisz. Nikt nie wie, jak kot będzie reagować, ich zachowanie jest losowy. Jesteś trochę trzeba “zapracować” na ich szacunek i uwagę, ale hej, słówka złego. Poza tym koty nie zawsze będzie to przeszkadzało, gdy jesteś zajęty.

Wady dla kotów: Problem z postawą kota jest to, że niespójne lub arbitralne. Istnieją sytuacje, kiedy chcesz po prostu przyjazny dla zwierząt, aby się położyć na wierzchu kolanach lub obok ciebie, a koty na pewno to zrobić, po prostu nie kiedykolwiek chcesz. Co staram się wyrazić o to koty nie są tak lojalni i gotowi do wykonania równie łatwo jak psy.

Oto przykład: Gdy pies uczy się jego imię, on odpowiedzieć bez wahania, gdy go nazwać. Kot, jednak nawet wtedy, gdy słyszy dzwonisz, wybiorą albo słuchają albo całkowicie ignorują cię. Kot będzie nawet podnieść jego głowy do siebie, uznając, że słyszał rozmowę, a następnie zamknąć oczy i iść z powrotem do snu. Jak niegrzecznie! Koty będą słuchać co jakiś czas; to tylko wtedy, gdy jesteś w nastroju.
Wnioski: osobowość jest rzeczą preferencji. Ludzie tacy jak lojalnych i kochających zwierzęta, ale także cieszyć się zwierzęta, które pokazują, może pokazać trochę powściągliwości.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s