Uncategorized

Podłogi z korka a zwierzęta

Podłogi z korka a zwierzęta

szacuje się, że ponad 60% wszystkich gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych albo mieć kota lub psa. Zwierzęta takie jak ten może zburzyć spustoszenie na podłogi z powodu kału, drapanie i gryzienie. Naprawdę powinien mieć wyszkolony zwierzę jej nie brudząc się swoją podłogę, jednak czasem nie ma niczego można zrobić, aby przełamać stare nawyki. To dlatego niektóre rozwiązania podłogowe są lepsze ze zwierzętami. Ten artykuł ma zamiar wyjaśnić, dlaczego korkowe jest doskonałym rozwiązaniem ze zwierzętami w domu.

Podłogi z korka jest bardzo trwały produkt, w stanie wytrzymać kompresji do 45%, a jeszcze powrócić do swego normalnego kształtu bez uszkodzeń , Jest to istotne ze zwierząt takich jak koty, które mogą porysować podłogi z ich szponów. Zamiast korka podarcia większości sytuacji będzie to tylko kompresji pod presją kotów i powrócić do swego normalnego kształtu po zwolnieniu. Psy z ostrymi lub dużych gwoździ Również nie zaszkodzi podłogi korkowe; nawet wtedy, gdy działa na nich z dużą prędkością, aby powitać Cię, gdy wracasz do domu!

Korek jest również odporny na działanie wody, więc nie wchłania wody ani wilgoci. Tak więc, jeśli masz psa z problemem sika w domu, nie trzeba się martwić o to rani swoich podłóg korkowych. Jednakże, należy go oczyścić tak szybko, jak to możliwe, aby zapobiec moczu przed dostaniem się za swoimi płytek lub desek i rujnuje ślepej podłogi. Mimo, że korek może się oprzeć wilgoci należy jeszcze housebreak swoje zwierzęta, aby zapobiec niepożądanemu uszkodzeniu.

Czasem ludzie przychodzą na które pacjent jest uczulony na zwierzętami i trzeba zamknąć je. Jednak nawet te zwierzaki zamknięty w niej sierść i włosy są wciąż obecne i może zdenerwować kogoś z alergią wobec nich. Jednak korkowe jest rzeczywiście antyalergiczne. To nie będzie trzymać w sierść zwierząt domowych lub włosy i to jest bardzo łatwe do czyszczenia. Odnosi się to również z pyłków i innych alergenów. Osoby z alergią domowych będzie wdzięczny, że masz rozwiązanie podłogi, które nie blokuje je w.

Tak więc, jak widać podłogi z korka jest dobre połączenie ze zwierzętami w gospodarstwie domowym. Wystarczy pamiętać, aby jak najlepiej, aby przełamać swoje zwierzęta z oddawaniem moczu na swoich nowych podłóg korkowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o podłogi korkowej wtedy można skorzystać z linków poniżej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s