gady

egzotyczne zwierzęta – aligatory

egzotyczne zwierzęta – aligatory

aligatory dziecięce były popularne jak egzotyczne zwierzęta. Można je kupić w specjalnych sklepach zoologicznych i sklepów z pamiątkami. Niektóre kraje dokonały zasady przeciwko dbanie o aligatory.

Ale jeśli nadal są chętni na uzyskanie jednego jak PET, czytaj dalej poniżej rzeczy tak będziesz wiedzieć co robić i czego się spodziewać.

1. Musisz specjalną licencję kupić aligatora. Na Florydzie, na przykład, jest to praktykowane. Istnieją przepisy regulujące aligatory, które są traktowane jako zwierzęta domowe. Ludzie, którzy chcą kupić aligatora nie powinna być udzielana tylko. Powinny one również wiedzieć dokładnie, co robią.

2. Biorąc aligatora z jego naturalnym siedliskiem jest niedozwolone w niektórych państwach. Zanim pójdziesz do dzikiej i dostać aligatora, sprawdzić lokalne przepisy dotyczące stanu pierwszego. Są kraje, które nie pozwalają jej całkowicie. A niektóre nawet kontrolować karmienia i nękanie aligatorów.

3. Aligatory wymagają dużej siedlisko. Aligator może urosnąć do tak długo, jak 12 stóp, które jest o średniej. Niektóre gatunki mogą rosnąć nawet dłużej. Skoro tak, trzeba złożyć pióro aligatora dla nich, może na swoim podwórku, tak duży jak trzykrotnie jego wielkości.

4. Aligatory mogą być niebezpieczne. Każdy o tym wie. Więc po prostu dlatego, że chcieliśmy mieć coś egzotycznego jako zwierzę domowe nie powinny być jedynym powodem, dla którego można dostać aligatora. Trzeba być gotowym na wszystko rzeczy może zrobić dla ciebie i reszty ludzi, że może stykać się z nim przypadkowo lub celowo. Jeśli nie ma żadnego doświadczenia w kontrolowaniu pełną dorosłego szorstki aligatora Pomyśl dwa razy w uzyskaniu dla siebie.

5. Większość aligatory są wykorzystywane do subtropikalny klimat podmokłych. Jeśli mieszkasz w stanie raczej zimno, proszę, nie dostać aligatora. To nie jest przyzwyczajony do tego środowiska i to będzie szkodliwe dla niego, a w niektórych przypadkach do jego właściciela, jak również.

6. Nie jest wskazane, aby utrzymać dziecko aligatora z zamiarem uwolnienia go, gdy dorośnie. Wielu właścicieli zwierząt domowych aligator to zrobić. Ale to naprawdę nie jest dobrą praktyką. To sprawia, że ​​aligator wykonać jedną z dwóch rzeczy – być twardsze lub stracić strach w całości.

lekcji? Nie zrozumcie aligatora i uczynić z niego zwierzaka, chyba że jesteś gotowy do odpowiedzialności, że pochodzi z niego. Wiedzieć, co trzeba wiedzieć o aligatory. I decydować o sobie, jeśli naprawdę chcesz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s