Uncategorized

Dlaczego egzotyczne zwierzęta nie powinny być zakazane

Dlaczego egzotyczne zwierzęta nie powinny być zakazane

Wszyscy wiemy, jak specjalne grupy interesu mogą cios rzeczy nieproporcjonalna – “. Exotic Pet kryzysu” jak nieistniejącej Jeśli słuchałem niektórych grup obrońców praw zwierząt, można by pomyśleć, utrzymując egzotyczne zwierzęta jest okrutny, niebezpieczne, a nawet na granicy zdrady! Przed zakupem tej agendy, uważają, że gimnazjum po dokonaniu przekonującą sprawę do zakazującego tlenku diwodorofosfo-. Bezbarwny, bezwonny i bez smaku, zabija tysiące ludzi każdego roku

Większość zgonów spowodowanych jest przez drogi oddechowe, lecz niebezpieczeństwa związane z tlenkiem diwodorofosfo- nie kończą. Długotrwałe narażenie na jego postaci stałej powoduje poważne uszkodzenia tkanek. DHMO jest również znany jako kwas hydroxl, jest głównym składnikiem kwaśnych deszczów, może powodować poważne oparzenia, przyczynia się do lądowania erozji, mogą spowodować awarię urządzeń elektrycznych, zmniejsza skuteczność działania hamulców samochodowych i został znaleziony w wyciętych guzach pacjentów z rakiem terminali.

raport ten został przedstawiony do 50 uczniów, prosząc ich, co należy zrobić chemicznych. 43 uczniów uprzywilejowanych zakazu go, 6 było niezdecydowanych, a tylko jeden prawidłowo uznał, że “DHMO” jest rzeczywiście H2O – zwykły stary wody. Jak łatwowierni są ci

Banning mojego kota sprawia tyle samo sensu, co zakazu Ciebie – a wyniki są tak bolesne dla zwierzaka i właściciela. Czy jesteś gotowy na prawdę o “egzotycznych zwierząt kryzysie?”

  • egzotyczne zwierzęta nie są niebezpieczne! Jedno z badań wykazało, że ryzyko urazów egzotycznych właścicieli kotów była mniejsza niż ryzyko obrażeń w wyniku ukąszenia psa domowego. I każda osoba, która prowadzi pojazd silnikowy naraża siebie i swoją rodzinę na ryzyko trzy razy większy niż robi ktoś, kto jest właścicielem, nawet dużą egzotycznych kotów, takich jak tygrys.
  • Najbardziej egzotyczne właściciele zwierząt są mili, inteligentni ludzie, którzy uwielbiają swoje zwierzęta i doskonale dba o nich. Kochamy nasze zwierzęta tak jak kochasz swoją.
  • zakazy egzotyczne zwierzę spowodować ukochanych czworonogów są konfiskowane, skonfiskowany, a zazwyczaj zabity. Lucky kilka przeżywać swoje życie w klatkach pod opieką obcych w ogrodach zoologicznych i sanktuariów. To jest brudne tajne grupy praw zwierząt nie chcą, aby wiedzieć. Zakaz nie pomaga zwierzętom: zabija je!
  • własności Egzotyczne kot jest już uregulowane przez Departament Rolnictwa USA, amerykańskiego Departamentu Spraw Wewnętrznych, US Fish and Wildlife Service, CITES, The Animal Welfare Act, Gatunki ustawa Zagrożonych, ustawa Lacey, bardziej miasto, powiat, i przepisy państwowe niż można wstrząsnąć kij w, jak również istniejące dobrostanu zwierząt i bezpieczeństwa publicznego prawa rządzące zarówno zwierząt egzotycznych i krajowych.
  • “można kupić tygrysa w Internecie za $ 100,00” działacze badawczo-wstręt głoszenia w przerażeniu. Wystarczy spróbować zamówić maksymalnie tygrysa w Internecie, a nawet zagrażający. Nie uda. Ta miejska legenda ma wielki powtarzalność w przyjęciach i Save-the-cute-zwierząt-from-zło-ludzie zbiórki pieniędzy, ale jest poważnie brakuje w departamencie rzeczywistości. Hodowcy mają stron internetowych, ale to zajmuje dużo więcej niż jednym kliknięciem myszy, aby zakupić egzotyczne kota.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s