Uncategorized

Trzy etapy rozwoju osobistego dla matek

Trzy etapy rozwoju osobistego dla matek

Kiedy po raz ostatni praktykowane rozwój osobisty? Może to być coś tak prostego jak słuchać własnej muzyki lub jako kompleks, jak wychodzisz na noc z dziewczynami. Self Care jest ważnym elementem macierzyństwa, który jest często pomijany, a rozwój osobisty jest często pierwszą rzeczą do zrobienia. Jako istoty ludzkie, wszyscy pragną się rozwijać, ale jako matki, patrzymy na wszelkiego rodzaju rozwoju osobistego jako coś, co należy odłożyć “do czasu gdy dzieci są starsze” lub “po dzieci są poza domem.”

wszyscy potrzebujemy rozwoju osobistego, aby poczuć się jak idziemy gdzieś, nawet jeśli zostajesz tutaj z naszymi rodzinami. Rozwój osobisty jest również ważne, ponieważ uczy dzieci do sięgnięcia po rozpoczęciu przez całe życie, a nie tylko, gdy są jeszcze młode. Uznając trzy etapy rozwoju osobistego jest pierwszym krokiem do co duża część swojej Self Care rutyny.

W pierwszym etapie, gdy znany jako stagnacja, co oznacza, że ​​nie zmieniają się lub rozwija się w ogóle. Stojąca mamusie są bardziej jak chomiki na kole, ciągle w ruchu, ale nigdy nie będzie nigdzie. Moms, którzy są w stagnacji etapie rozwoju osobistego zwykle nie korzystają, smutny, nie wiedząc dlaczego, a nawet nosić te same ubrania kilka razy w tygodniu. Wysiadając stagnacji etapie rozpoczyna się uznając, które obszary życia chcesz rozwijać się i czynią postępy w tych dziedzinach, czy to finansowe, praca, zdrowie, hobby, relacyjne, osobiste, Legacy, czy duchowe.

Drugi etap rozwoju osobistego jest ruch i matek, które są na tym etapie zaczynają poruszać się w kierunku swoich celów. Oni rozumieją znaczenie rozwoju osobistego, ale nie są one jednak konsekwentnie spełniają swoje zadanie. Przechodząc od fazy ruchu wymaga pełnej wiedzy na temat swoich celów i konsekwencji w realizacji tych celów.

Ostatnim etapem jest przyspieszenie rozwoju osobistego. Moms w tym stadium rozwoju są konsekwentnie spełniać swoje marzenia i porusza się szybciej w kierunku rzeczy, które chcą od życia. Wystarczy pamiętać, że dążenie do swoich marzeń nigdy nie jest samolubna, nawet jeśli jesteś mamą. Twoje dzieci oglądają wszystko, co robisz, i będą czuć się jak można zrobić coś, gdy widzą mama osiągnięcia jej celów.

Nie bój się marzyć, ale upewnij się, że ruch w kierunku tych snach jak najszybciej można!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s