koty

Rasy kotów dla miłośników kotów

Rasy kotów dla miłośników kotów

Niektóre Rasy kotów są niskie koszty utrzymania, podczas gdy inne wymagają częstego szczotkowania. Rasy kotów nie są tak różne od siebie tak różnych ras psów, ale nadal istnieją pewne potężne różne rodzaje kotów tam. Niektóre rasy kotów są ludzie-zwierzęta i istnieją inne rasy kota, że ​​wolą być na uboczu i niezależne. Niektóre rasy kotów są bardziej podatne na czary ciszy, ale czasami poszczególne koty ras bardziej wokalne nie są również bardzo rozmowny.

Koty są unikalne

Koty mają niesamowite zdolności do słuchania, zobaczyć i zapach. Koty będą również korzystać z kontaktu do komunikowania pilny, z delikatnymi przypomnienia czas karmienia wymagającym upartego rub. Koty uczestniczące w konflikcie może przedłużyć ich pełne włosiem ogon prosto w powietrzu i obrócić swoje ciało na bok, aby była ona większa.

Cechy kota Ras

Niektóre rasy kotów wymagają dużo szczotkowanie i konserwacja je zachować szczęśliwy i zdrowy, a inni rzucają się tylko dwa razy w roku. Rasy są częściej zróżnicowana w zależności od ich ciała i twarzy, a czasem charakterystyczne cechy fizyczne, takie jak tailless lub założonymi uszami. Pamiętaj, że żaden kociak jest podobne, ale, podobnie jak rasowych psów różnych ras kotów zwykle mają swoje unikalne cechy, które mogą lub nie mogą mieć wpływ na decyzję. Niektóre rasy kotów wydają się być lepiej z dziećmi lub innymi zwierzętami, podczas gdy inne rasy kotów są często bardziej zdystansowany i wolą bardziej samotną egzystencję.

Czego można się spodziewać u kotów domowych

Udomowione koty jedzą stosunkowo niewiele substancji roślinnych. Koty domowe są zwykle biały, czarny, żółty lub szary, a czasami mają oznaczenia w innym kolorze. Domowe koty rasy mieszanej są na ogół charakteryzuje się długimi, cienkimi ogonami, prostych uszach i krótkich włosów z różnych zabarwień. Podczas gdy w większości kotów domowych nie jest rasowych (tylko 3% należy do pewnego kotów rasy), istnieje wiele różnych ras i większości kotów domowych odzwierciedla cechy jednego lub więcej różnych ras kotów.

kotów zachowanie

Wiedząc, co normalne zachowanie jest kot pomoże w kotowatych szkoleniowych i leczenia problemów zachowanie kota. Play-motywację zachowania agresywne są często obserwowane u młodych, aktywnych kotów w wieku poniżej dwóch lat. Odtwarzanie zawiera szereg zachowań, takich jak rozpoznawcza, śledczy i drapieżne, a także zapewnia Młode koty z możliwości ćwiczyć umiejętności, które normalnie potrzebne do przetrwania. Smakołyki mogą pomóc podczas grania, ale starają się ograniczyć ich stosowanie jako pozytywne korzyści dla modyfikacji zachowania. Koty są bardzo społeczne; podstawową różnicę w zachowaniu społecznym między kotów i psów (do których są często porównywane) jest to, że koty nie mają strategię przetrwania społecznej, lub “opakowanie mentalność”, jednak to tylko oznacza, że ​​koty dbać o swoje podstawowe potrzeby na ich własny. Polowanie również stało centralne ich zachowań, nawet z ich upodobaniem do krótkich intensywnych ćwiczeń przerywając długie okresy odpoczynku. Drapanie zachowanie wydaje przyjemne dla kota, a nawet declawed koty będzie przejść przez skomplikowane procedury drapiąc przy każdym dowód wielkiej satysfakcji, mimo całkowitego braku rezultatów.

Wnioski

Niektóre z najbardziej popularnych Rasy kotów są Persowie, Himalayans, Ragdoll, syjamskie i Maine Coon. Im bardziej zdystansowany Rasy kotów są: norweskie leśne, rosyjski krótkowłosy i kot nebelung. Chociaż prawdą jest, że większość ras kotów znane są pewne cechy, koty są bardzo osoby i kot rasy zauważyć jego niezależność może być w rzeczywistości bardzo zależną. Przy odrobinie badań, jednak jesteś pewien, aby określić, które kot rasy nadają się do własnej sytuacji.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s