papugi

Co robić kiedy papuga przestanie mówić

Co robić kiedy papuga przestanie mówić

Co zrobić, gdy Papugi przestać gadać. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zachęcić gadającą papugę, która przestała mówić.

Jeśli rozmowy papuga jest w nowym otoczeniu, uczynić go jak najbardziej komfortowy. Daj mu czas na dostosowanie się, ale podczas jego regulacji, porozmawiaj z nim delikatnie i często. Tak szybko, jak uzna nowe otoczenie jest bezpieczne, to prawdopodobnie będzie zacząć rozmawiać ponownie.

Jeśli podejrzewasz, że twój Talking Parrot nagłe milczenie jest wczesnym objawem choroby, spojrzeć na jego oczach i piór. Jeśli wykryje otępienie w jeden, może trzeba mieć ptasiej (ptak) lekarz weterynarii sprawdzić papugę.

Czasami odpowiedź jest tak proste jak znalezienie zmiany zostały dokonane w poprzednich kilku dni lub tydzień. Czy przenieść wazon, że wykorzystywane do odbijania światła? Czy przenieść klatce papuga za kilka stóp czy inny sposób? Spróbuj przypomnieć sobie, co może się zmieniły i umieścić go z powrotem, jak było. Parrot rozmowy może szybko mówić ci podziękować.

Sprawdź drapieżników, nawet jeśli wiedzą, że nie mogą osiągnąć papugę. Duży, drapieżny ptak latający obok okna, lub siedząc na drzewie zewnątrz może być powodem gadający papugi przestanie mówić.

Najlepszym rozwiązaniem, aby pomagając Talking Parrot znaleźć jego język jest poświęcić więcej czasu na rozmowy do całego ptaka. Zabierz go do innych pomieszczeń o ciebie i rodziny, więc będzie to uczucie bycia częścią rozmowy.

Porozmawiaj ze swoim ptakiem jak chcesz porozmawiać z członkiem rodziny lub bardzo dobrego przyjaciela i wkrótce powinny zacząć rozmawiać ponownie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s