koty

jak przyprowadzić nowego kota do starego

jak przyprowadzić nowego kota do starego

Poniższy Technika ta może być stosowana do wprowadzenia nowego kociaka lub kota do innego cat (s). Byłem zaangażowany w ratowanie zwierząt większość mojego życia, a ta technika działa z powodzeniem za każdym razem. Przez lata miałem zrobić kilka zmian po wprowadzeniu starsi mężczyźni lub zdziczałe koty, ale w większości przypadków to będzie działać dokładnie tak jak opisano. To zakłada zwierzę jest wykastrowany i nowe zwierzę jest albo wykastrowane lub mniej niż sześć miesięcy.

Jeśli masz wybór może chcesz iść do “żony opowieść” zalecenie i odebrać młodą nowego kota, który jest przeciwnie płeć zwierzęcia. Na przykład, jeśli masz wykastrowany mężczyzna wybrać płeć kociaka lub młodych kobiet. Jeśli masz starszą kobietę, wybierz młodych mężczyzn kociaka. Wielu ludzi wierzy, że te kombinacje są najlepszym wyborem, aby zapewnić zgodną mecz. Istnieją pewne biologiczne wsparcie dla tego argumentu, ale ja połączyła wiele samej płci, wieku i same koty to zawsze było udane.

1. Przed dostarczeniem nowego kociaka lub kota w domu, upewnij się, że jest wolne od chorób zakaźnych-Feline białaczka, Distemper, wścieklizna, robakami i pchły. Większość ludzi unikać przyjmowania kota, który został narażony na adiutantów kotów, ale jest mieszany Jury, w jaki Feline Aides rozprzestrzenia. Możesz przeczytać o tym temacie i tworzą własną opinię zanim rozważyć łączenie kota narażone na FIV u zdrowego kota.

2. Chociaż koty są jeszcze w różnych miejscach ich obu duży posiłek karmić. Na przykład, dać dwa koty posiłek, który byłby porównywalny do naszego dziękczynienia kolacji; wybory to ich ulubiony konserwy, sardynki, tuńczyk, lub kurczaka. Daj im przynajmniej dodatkowe pół porcji. Można też dać trochę naturalny ziołowy rozkurczowo na przykład “Rescue Remedy”.

3. Założyć nową kota lub kociaka wewnątrz przewoźnika kot około pół godziny po zakończeniu koty jeść ich duży posiłek. Mieć przyjaciela wnieść nowego kota lub kociaka do domu i umieścić nośnik w środku salonu podłogi upewnij się, że jest to miejsce, gdzie nowy kot będzie mógł się ukryć po jego zwolnieniu z klatki (czyli kanapa , krzesła, itp.) Jeśli nie można znaleźć przyjaciela, aby sprowadzić na nośniku można to zrobić samemu, ale trzeba ignorować nowego kota przez cały czas.

4. Niech wasze koty zapach i gwiżdżą na siebie z kot działa luzem w domu i nowej bezpiecznej wewnątrz przewoźnika kota. Ponieważ oba koty są pełne i zrelaksowany, to może trwać 20-30 minut przed koty zauważyć siebie.

5. Godzinę po wnieść nowego kota do środka otworzyć drzwi nośnej, ale ignorują zarówno koty. Niech nowy kot wyjdzie jak się czuje gotowe, może to potrwać do 30 minut. Koty mogą nadal gwiżdżą i krzyczą na siebie, ale zazwyczaj jest to dość minimalne. Najczęściej nowy kot będzie szukać bezpiecznej kryjówki takie jak w sofie lub krześle. Jeśli nowy kot biegnie do Ciebie, zignoruj ​​go.

6. Przez kolejne 3-4 dni, należy zignorować nowego kota. Pozwól koty krzyczeć i gwiżdżą na siebie tyle, ile trzeba. To LET’S aktualna domowych i nowy pet ustalenia ich własny porządek dziobania. Jedyny raz chcesz zakłócać byłoby, gdyby koty dostał w złym walki. W takim przypadku należy wyrzucać dużej ilości zimnej wody po obu kotów i rozpocząć proces skończona. (Jeden raz miałem do scalenia dwóch starszych chorowite kocurów. Obaj byli “Tom” Koty lat. Po tym jedną godzinę połączenia techniki dostali w strasznej walce. Zerwałam się do walki z wodą, ma duży pies paka i przez dwa dni obrócony które kot w klatce a które kot musi być luźna. na koniec dwa dni, te koty dostał wzdłuż wielkiego.)

ostateczna myśl, może chcesz rozpocząć wprowadzenie w czasie, kiedy można być w domu na kilka dni. Na przykład, jeśli pracujesz od poniedziałku do piątku, można scalić koty w piątek w nocy, dzięki czemu można je obserwować przez weekend.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s